PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478702}

Iron Man II

Iron Man 2
7,3 262 798
ocen
7,3 10 1 262798
6,0 28
ocen krytyków
Iron Man 2
powrót do forum filmu Iron Man 2

Ten film z perspektywy czasu wydaje mi się taką przystaką pod Avengers. Mamy tu wprowadzenie Czarnej Wdowy. Tony się zatacza przez pół filmu i duma nad sobą. Wróg jest kompletnie bez wyrazu + walka z najlepszym przyjacielem ( z której nic nie wynika bo zaraz się godzą a relacje między nimi wracają do punktu wyjścia ) - wszystko to wydaje się być ciszą przed bużą ( która w tym filmie nie nadchodzi, dopiero w av1) i jednym wielkim fillerem. Nie mówie że film jest zły bo i tak go uwielbiam za klimat. Ale też mówie co Co widzę... Komuś wydaje się podobnie ?? Niekiedy mam też wrażenie że oryginalnie wlasnie on nie miał się znalesc wgl w 1 fazie ale dopchneli go na siłę przed av1 bo mogli , Tony był mega sławny i się sprzedawał więc wykorzystali szansę.

mordarg

I do niczego film nie prowadzi. Pepper jest szefem firmy, ale to się szybko zmienia i niewiele z tego wykorzystują. Czarna wdowa podobnie, chociaż przynajmniej wprowadzili ją do MCU.
I głównie z tego powodu, o który mówimy ludzie nienawidzą Iron Mana 2 - i słusznie.

ocenił(a) film na 7
LordVader345

Według mnie jego trylogia jest słabsza od trylogii Kapitana i Thora ( tu co prawda czekamy na ostatnią część ale coś czuje że rozwali nas na kawałki- Jak Hela jego Młot ) + Trylogia Kapitana ( szczególnie części 2 i 3 ) są silnie powiązane z całym MCU. w każdym z nich mamy jakieś wydarzenie zmieniające oblicze całego świata. W porównaniu z tym trylogia Starka wydaje sie wrręcz kameralna. To ale z drugiej strony to są filmy o nim nie o MCU wiec może to i dobrze ?? Dla mnie (jeśli chodzi o filmy , całościowo )
1.Thor
2. Captain.
3. Iron-Man..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones