PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478702}

Iron Man II

Iron Man 2
7,3 262 805
ocen
7,3 10 1 262805
6,0 28
ocen krytyków
Iron Man 2
powrót do forum filmu Iron Man 2

podoba mi się to w iron-menie, że nie ma tego jak w starych filmach o superbohaterach gdzie nagle
jak mamy super-bohatera to pojawiają się zli ludzie którzy chcą podbić ziemie, tutaj ścigają
głównego bohatera, oczywiście jest więcej takich plusów, ale juz nie będe się rozpisywał, po prostu
udana kontynuacja daje 8/10

AntyShock

święta racja 2 część jest niesamowita :)

ocenił(a) film na 4
wort801

;-;

ocenił(a) film na 7
AntyShock

No, nie przesadzajmy. Superbohaterowie zawsze mieli super przeciwników . Na Batmana non stop ktoś polował, a o takim wrogu nr 1 jak Lex Luthor chyba nie muszę przypominać. Ogólnie Ironik fajnie wyszedł, chociaż dużo w tym naiwności i nieścisłości fabuły to efekty i muzyka zacierają złe wrażenie.

ocenił(a) film na 8
AntyShock

Z Iron Manem 2 jest jak z Spider-Manen 2. Jakby lepszy od pierwszej części. Bogatszy, zabawne dialogi i przede wszystkim - rasowy przeciwnik. Rourke się tutaj świetnie sprawdza. Jego wejście na torze w Monaco - majstersztyk. Takie same gesty jak w teledysku "Hero" zanim się zaczął brać za Enrique Iglesiasa. Konotacja do jaszczura z Spider-mana 2 widoczna. Nawet jak zamiata tymi swoimi dwoma batami. Uważam że godny zapamiętania przeciwnik mocno podnosi wartość filmu w tego typu produkcjach. Tyle o Rourku. Downey potwierdza że jest dobrze obsadzony, Rockwell dobry, ale mi się nie podobał, natomiast Scarlett - bardzo seksowna w swoim wdzianku, ale za niska i to razi w scenach walki, bo to widać. Lepiej żeby tą postać grała jakaś wyższa maszyna seksu. Moja ocena 7,45 (to już ten przediał kiedy daję osiem gwiazdek. Polecam!

użytkownik usunięty
alpinos

nareszcie ktoś wypowiedział się pozytywnie na temat tego filmu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones