PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122541}
7,6 378 698
ocen
7,6 10 1 378698
6,9 34
oceny krytyków
Iron Man
powrót do forum filmu Iron Man
ocenił(a) film na 7
pro415

dokladnie. To bylo tylko kwestią czasu. Czy zostal jeszcze jakis komiks marvela ktorego nie przeniesiono na duzy ekran ? ja sie w tym nie orientuje ale wydaje mi sie ze Liga Sprawiedliwych jeszcze nie widziala kina :)

ocenił(a) film na 7
graFFiT

Problem w tym, że Liga Sprawiedliwych, nie nalezy do Marvela.

ocenił(a) film na 7
Lowca_Snow

aha no to sorka. A czy są jeszcze jakies komiksy ktorych nie sfilmowano?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
MackKL

A, mi w zasadzie Iron Man jakoś nigdy nie leżał :D więc raczej się nie wybiorę, ale jeśli chodzi juz o ekranizacje herosów, to chętnie zobaczę: Emmę Frost :)

ocenił(a) film na 7
Lowca_Snow

Iron Man ...Ehh...zapowiada sie powtorka z Fantastycznej Czworki..:P Spidr Man RlZ...:D

ocenił(a) film na 7
Longusiowe_Szalenstwo

ee tam :P X-Men RLZ! a Fantastyczną czwórkę to muszę obejżec :D ale chyba taka zła nie była? :D

ocenił(a) film na 8
Lowca_Snow

wiadomo że najlepsza adaptacja to X-Men, propos Fantastycznej czwórki, napewno była lepsza od Hulka i Daredevila,a już napewno nowego Punishera,coś na poziomie Spidermana.

pro415

wiem ze uwielbiasz tych herosów - pewnie jak taki zmaterializowałby sie kolo ciebie to bys mu zaraz biegł laske zrobic

ocenił(a) film na 9
seti4

Cytat:

pewnie jak taki zmaterializowałby sie kolo ciebie to bys mu zaraz biegł laske zrobic


Nie no z ciebie to ja przykładu brać nie zamierzam :-) Ale pamiętaj jak miałeś trudne dzieciństwo i byłeś wykorzystywany seksualnie to chcę abyś wiedział, że zawsze są poradnie, ludzie mogą ci pomóc :-)

ocenił(a) film na 8
MackKL

Boshe... takich ludzi to tylko roztrzelać... Jakikolwiek temat bym nie pzeglądała, to zawsze znajdzie się jakiś kretyn (wybaczcie za określenie, ale i tak jest delikatne) który ocenia film, którego nie widział, i nie zapowiada się na to żeby zobaczył (przynajmniej w najbliższym czasie) Nie wiem co taki "ktoś" se myśli wypisując głupoty (przekleństwai zwroty obraźliwe i takie tam głupoty) w necie... Niedośc, że zaśmiecają serwer, to jeszcze robią kosmiczne błędy (wiem że też robię ale nie aż takie jak nie którzy ;)) Ludzie (taborety również xD) istnieje, obowiązuje i jest powszechinie przyjęte takie coś co się zwie NETYKIETA!!! Aghr... A tak poza tym to się na mnie nie wściekać xP Bo ja prawdę mówię ;) Pozdro ;)

pro415

hahaha

ales ty zjebana an blek
czy ktos tu ocenil film?
-nieee!
rozumiem ze to do zalozyciela tematu i jeszcze paru tych co sie wpisalo.
po prostu napisali ze chujowo ze bedzie film na pdstawie dosc fajnej bajki, i najlepiej to zostawic, lae mioze bedizne dobrze, i nikt z gory nie napisal ze gowno czy cos tego typu.

pro415

i jak 14 letnie dziecko moze sie zwracac do innych i nazywac ich "dziecko drogie" nie wiedzac ile tamta osoba w ogole ma lat, no gratuluje odwagi
bo jak bys sie spotkala z ta osoba ktorąś to bys dostale wpierdol i by ci nie pomoglo nawet gdybys sie zaslonila spodnicą taty

pro415

bym zapomniał dodac
- kurwa mać

ocenił(a) film na 9
pakero

A ja ci radzę mistrzu pakerze skoczyć na główkę do pustego basenu :-) uwierz nikt za tobą płakać nie będzie inteligencie .... przy okazji oddasz naszemu społeczeństwu dużą przysługe i zwiększy się średni poziom IQ :-)

A te swoje przekleństwa to sobie skochowaj do kieszeni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones