PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122541}
7,6 378 773
oceny
7,6 10 1 378773
6,9 34
oceny krytyków
Iron Man
powrót do forum filmu Iron Man
ocenił(a) film na 9
janosik_filmaniak

Ja też już oczekuję tego Iron Mana, ale dwójka dopiero za 2 tygodnie... A za 4 trójeczka w kinie :)

Miss_Joker

dokładnie pomyliłem się 2 za 2 tygodnie,właśnie reklama leci to zalogowałem się na filmweba :)

ocenił(a) film na 9
janosik_filmaniak

Ja tak samo! Jak reklama jest, to wchodzę na kompa :D
Oglądam Iron Mana trzeci raz i nadal jestem pod wrażeniem :P

Miss_Joker

Ja chyba 4 raz, i znów reklama :)

użytkownik usunięty
janosik_filmaniak

Ja też oglądam i kocham Iron Mana od nastu lat, zanim jeszcze powstały filmy o nim :D
Filmy są jednak genialne i przeszły moje najśmielsze oczekiwania :)

ocenił(a) film na 9

Ja oglądam prawie wszystkie najnowsze filmy o superbohaterach, a o komiksach nie wiem praktycznie NIC ;)
Ale zapowiada się wiele ciekawych premier, niestety tylko od Marvela, bo DC oprócz Batmana nic nie ciągnie. Marvel jest świetny, ale nie mogę się przekonać do Kapitana Ameryki :) chyba tylko filmu o nim nie oglądałam (oprócz Avengersów oczywiście, bo to pozycja obowiązkowa).

ocenił(a) film na 8
Miss_Joker

Ja tak samo - komiksów nie czytam, ale uwielbiam ich adaptacje. Kapitana natomiast polecam - moim zdaniem świetny film i splata całą mitologię przed Avengersami.

Bo są zajeb...cie zrobione :) teraz czekamy na 2 tak :)

ocenił(a) film na 10
janosik_filmaniak

po reklamie... :) juz jest xd

ocenił(a) film na 9
janosik_filmaniak

ŁEEEEEEEE! I KONIEC! :'( Teraz 2 tygodnie trzeba czekać na kolejną część!

Miss_Joker

Szybko zleci mówię ci :)

ocenił(a) film na 10
janosik_filmaniak

niemoge sie doczekac jak dwojka bd w tv

gogo94

Jakbym miał na coś taką chrapkę to bym już dawno zassał jakiegoś utorenta. Ale jak ma być za tydzień to już wytrzymam.

ocenił(a) film na 10
jezi86

ja mam chrapkę na wiele, a net mi sie tnie jakby sie nie ciąl to bym w necie obejrzala,albo sciagla xd

gogo94

No ja tak samo,musimy czekać :P

ocenił(a) film na 9
janosik_filmaniak

A już w ogóle to czekam na trójeczkę. Jestem ciekawa co tam wymyślą i czy zakończą trylogię z rozmachem. Trailery i zapowiedzi na to wskazują, ale mniej gadania, więcej pracy ;)

Miss_Joker

Jesteś fanatyczką fantastyki :) a co sadzisz o G.I JOE też fajne chyba co ?

Miss_Joker

Pierwsza część G.I JOE też kiedyś na tvn leciała

ocenił(a) film na 9
janosik_filmaniak

Oglądałam w czasie wakacji i potem na TVNie też :) Fajne, Gordon-Levitt mnie zaskoczył swoją rolą, ale efekty mnie nie porwały niestety, dlatego nie oceniłam zbyt wysoko. Właśnie zobaczyłam, że w Internecie jest już Odwet, więc kiedyś chętnie drugą część zobaczę :) I tak, uwielbiam fantastykę, ale wolę te nowe filmy, a nie klasyki, bo zdecydowanie lepiej mi się ogląda te dobrze wykonane efekty ;)

Miss_Joker

Mi tez się podobały Transformers oglądałaś ?

ocenił(a) film na 9
janosik_filmaniak

Niestety tylko w kawałkach, dlatego ciężko mi coś więcej powiedzieć, ale tyle, co widziałam, to wydawało się fajne :)

Miss_Joker

Jak będziesz miała możliwość obejrzenia to warto efekty są super w Transformers są :)

Miss_Joker

Musiałem czekać aż przekroczy 00;00 bo limit wypowiedzi mi się wyczerpał :)

ocenił(a) film na 9
janosik_filmaniak

Hahaha jak ja to kocham :D
Właśnie mam zamiar się za wszystkie części Transformers wziąć, bo niby wiem, a tak naprawdę nie wiem o co chodzi. Są Autoboty i Deceptiokony i one się tłuką, a ja lubię takie filmy :P
Moja miłość do science fiction zaczęła się po obejrzeniu filmu Tron: Dziedzictwo. Niby taka bajeczka dla dzieci, ale byłam i zresztą nadal jestem (a obejrzałam to kilka razy) zauroczona świetną muzyką (totalnie mój styl) i efektami specjalnymi. Jak dla mnie bardzo przemyślane ;) oczywiście dla niektórych to jest zbyt głupie i infantylne, ale co mi tam :)

Miss_Joker

Autoboty są tymi dobrymi a te całe Deceptikony są złe :) mało która dziewczyna lubi filmy fantasty:)

ocenił(a) film na 9
janosik_filmaniak

No niestety. Czasem nie ma z kim pogadać. Jak już, to czasem jakiś kolega się znajdzie i pogada o superbohaterach ;) albo mój 9-letni kuzyn ;) fan Tronu, Batmana i Spider-Mana :) ma lepszy gust od niejednego dorosłego :P

Miss_Joker

Rozbawiłaś mnie tym wpisem pozytywnie ma się rozumieć sam się do siebie śmieje :) a koleżanka żadna nie lubi super bohaterów :)

ocenił(a) film na 9
janosik_filmaniak

To bardzo się cieszę, że Cię rozbawiłam ;) Z dziewczyn to mam jedną, jedyną koleżankę, która dała się namówić na obejrzenie Batmana i jej przypadło do gustu, a Iron Mana obejrzała ze względu na Roberta Downey Jr i bardzo jej się podobało, a teraz odliczamy czas do premiery :)
A widziałeś może Battleship? To też uważam za nieudaną produkcję :/

Miss_Joker

Nie widziałem tego filmu, zapomniałem o tym filmie,dużo jest takich właśnie produkcji przereklamowanych

ocenił(a) film na 9
janosik_filmaniak

Coraz więcej, powiedziałabym. Dla mnie taką produkcją właśnie jest Życie Pi i Jak zostać królem. Dla mnie te filmy to jakaś pomyłka, ale niektórym się to podoba i wcale tym stwierdzeniem nikogo nie chcę obrazić.

Miss_Joker

Masz duże poczucie humoru fajne to jest :)

ocenił(a) film na 9
janosik_filmaniak

Mam dystans do siebie i zdarza mi się rozśmieszyć ekipę ;) czasem się uda :P

Miss_Joker

I lubisz filmy,a to się rzadko zdarza,ja właśnie po to założyłem sobie stronę na filmwebie że by się podzielić opiniom o filmach :)

ocenił(a) film na 9
janosik_filmaniak

Czasem się można tutaj nieźle pokłócić, bo niektórzy nie przyjmują do wiadomości, że można mieć inne zdanie na temat jakiegoś filmu. Jak czasem widzę jakiś płytkie i bezpodstawne wyzwiska, to sama siebie pytam PO CO? Nie można normalnie przedstawić swoich argumentów? W Internecie każdy jest mocny, a w realu się nie odezwą jak się ktoś do kolejki wepchnie. Po prostu ręce opadają, jacy ludzie są. Ale dobra... bo zaraz pierwsza i mi się zbiera na moralne przemyślenia ;)

Miss_Joker

a chciała byś jeszcze kiedyś popisać może przez telefon ? :) po smsować

Miss_Joker

Będę kończyć mam nadzieję że jeszcze popiszemy co ty na to :P

ocenił(a) film na 9
janosik_filmaniak

Jasne, czemu nie. Bo to tylko ja w nocy oglądam Spider-Mana po raz enty ;)

ocenił(a) film na 10
janosik_filmaniak

a w drugiej co bedzie? bo nieogladalam jeszcze ;p

ocenił(a) film na 9
gogo94

Tam Mickey Rourke jest tym złym :) Nie chcę zdradzić zbyt wiele, więc powiem, że też fajne, ale jedyneczka ciekawsza.

ocenił(a) film na 10
Miss_Joker

ooo... ;) dzięki za troszke info ;) musze obejrzyć.;p

ocenił(a) film na 9
gogo94

Oj koniecznie! Tony Stark ulepsza swój skafander :) Trochę nowej technologii się tam pojawia :P

ocenił(a) film na 10
Miss_Joker

ooo super bedzie miał jeszcze lepszy skafander?;)

ocenił(a) film na 9
gogo94

yhym :) nowocześniejszy *.* w trójce z tego co wiem, ma być jeszcze lepszy :o No i oczywiście zmienią się relacje Tony'ego i Pepper :D

ocenił(a) film na 10
Miss_Joker

no wkońcu ;D muszę pojść z kimś na to...;p

ocenił(a) film na 9
gogo94

Jak oglądam zwiastuny, to aż mam ciarki :) Już nawet w telewizji puszczają ;) nie mogę się doczekać. To jedna z największych premier w tym roku.

ocenił(a) film na 10
Miss_Joker

ja nie oglądam wgl zwiastunów ;p chce byc calkiem zaskoczona ;p

ocenił(a) film na 9
gogo94

I słusznie, bo czasem za dużo zdradzają :P Tak żyję tą premierą, że ostatnio mi się przyśniło, że już byłam na Iron Manie 3 w kinie :D zwariowałam

ocenił(a) film na 10
Miss_Joker

o heh :D ten Tony jest taki boski , ze wczoraj na patrzec sie nie moglam :) chcialabym miec jego plakat iron man, nie wiesz moze gdzie mozna kupic?

ocenił(a) film na 9
gogo94

Nie wiem, może Empik? Czasem w marketach są. Ja mam taki plan, żeby koleżance na urodziny zrobić :P Wkleję jej twarz w miejscu Pepper i będzie z Tony'm *.* Roberta Downey'a Jr kocham od wakacji. Jak zobaczyłam Avengersów (bo oglądałam przed Iron Manem) i Sherlocka, to po prostu... zaiskrzyło :P

ocenił(a) film na 10
Miss_Joker

aaa. . . :) rozumiem :) go to tylko w iron man widzialam. polecisz mi z nim jakis inny film?z nim w roli glownej :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones