PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122541}
7,6 378 565
ocen
7,6 10 1 378565
6,8 33
oceny krytyków
Iron Man
powrót do forum filmu Iron Man

Zobaczcie na średnią

ocenił(a) film na 5

:| jest większa np. od Easy Ridera (!!!) i ciągle rośnie. No ale jeżeli uważacie że zasługuje na ocenę 8,5/10 to gratulacje gustu. 6,5/10

Redox

A co jeśli ci powiem ze Iron Man jest lepszy od Easy Ridera?Może nie dla wszystkich ale dla mnie tak ;)

sztuka941

Porównywanie Iron Mana do Easy Ridera jest bez sensu. Przecież to zupełnie inne gatunki. "Żelaznego Człowieka" trzeba oceniać przez pryzmat ekranizacji komiksów, bo tę całą "średnią" można sobie w pupe wsadzić.

ocenił(a) film na 6
sztuka941

Zatem dziękujmy Bogu, że to nie jest świat, w którym liczy się Twoje zdanie...

ocenił(a) film na 8
Redox

podpisuje sie calkowicie pod wpisem panem Ja. :]

ocenił(a) film na 8
TheGarbageDump

chciał bym zauważyć, że średnia liczona jest dopiero z 700 głosów.
Są to na dodatek głosy podniecenia :P bo takie zazwyczaj towarzyszą ludziom oceniającym film pod wpływem premiery i pryzmatu jaki niesie za sobą to, że poszli do kina na pokaz premierowy.

Średnia się zmieni i myślę, że będzie się trzymała w okolicach 8.0 taK jak
Transformers chociaż ten film uważam za dużo lepszy. Jeżeli chodzi o scenariusz oczywiście :]

ocenił(a) film na 9
Redox

Nie wiem co Ci nie pasuje, film jest świetny. Jedyne do czego można się przyczepić to to, że główna potyczka Iron Man'a trwała stanowczo za krótko.
Oprócz tego można powiedzieć, że film wyszedł rewelacyjnie. :)

ocenił(a) film na 9
Redox

Redox-Dorośnij

ocenił(a) film na 5
Finalny_Odbiorca

DO Finalny Odbiorca: Kur** jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to sie nie wtrącaj!!!
DO Ja: DZIECIOM NEO, TROLOM I POKEMONOM MÓWIMY NIE!
Do sztuka941: Ok jeśli uważasz IM za lepszego od Easy Ridera to ok to twoje zdanie
Do TheGarbageDump: Pozwoliłem sobie zobaczyć twoje oceny. Ty także się nie wtrącaj. Koleś daje 10 TAKIM HICIOROM (!!!) jak np Łowcy wampirów, Księga cieni: Blair Witch 2 czy Wakacje Jasia Fasoli. Idź po raz 100 zobacz te wszystkie mega hity!

Oceny filmwebu są według mnie albo za niskie albo za wysokie. Niektórych podnieca fakt skrajności ocen i wystawiają tylko i wyłącznie oceny 10 i 1 zal...
Proszę sprawdzić oceny na imdb.com tam jakoś jest jak narazie ok.
Niedługo ten Ironman będzie miał większą średnią niż filmy Tarkowskiego. No cóż...

ocenił(a) film na 7
Redox

Jak na razie to Ty sie zachowujesz jak dziecko neostrady więc obniż ton chłopcze. Nie oceniaj ludzi po tym jak oceniają filmy bo to jest dopiero jak Ty to określiłeś "żal".

Są to oceny subiektywne i nic Tobie do tego, że ktoś dał 10 czemukolwiek.

Imbd też nie jest do końca miarodajne.

Jakieś rzeczowe argumenty? Bo póki co widzę tylko, że Easy Rider jest lepszy od Iron Mana bo jest lepszy! Logika przedszkolaka.
Może jest lepszy bo jest kultowy? Kompleksy?(nie podwarzam tutaj opinni, że jest lepszy, ale razi mnie brak argumentacji i chęć wywyłania kolejnej bezsensownej awantury na forum - sio na onet.pl tam znajdziesz zrozumienie).

Życzę miłego dnia i

Jestem Iron Man, nie wchodź w mą drogę bo zaXXXXX Cię... :>

P.S. Sam się dałem wciągnąć w bezsensowną dyskusję, ale czasami lubię pouprawiać intelektualny masochizm xD

Charles_Dexter_Ward

Na imdb.com jest jeszcze ciekawiej - "Iron Man" jest około 110 miejsca na liście najlepszych filmów of all time :| Wolę nie myśleć, co będzie jak do kin wejdzie "Mroczny rycerz", chyba nastolatki zrzucą biednego "Ojca chrzestnego" z pierwszej pozycji :/

ocenił(a) film na 7
Albertino

Ale czy to jest naprawdę ważne? Niech sobie ma nawet 9,99 ogólnej oceny.

Dla mnie ważne jest czy film mi się podobał i tyle. Reszta?

Reszta niech pozstanie milczeniem :>

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Redox

Kolego ostro zeschizowany jesteś.Gdybym był Donniem Darko powiedziałbym ,że jesteś "pieprzonym Antychrystem"
Nawet gdyby świętej pamięci Bergman kina Rosyjskiego cię słuchał,z pewnością nie zrozumiał by twojego bełkotu.
Redox-Dorośnij

ocenił(a) film na 5
Finalny_Odbiorca

A ten swoje...

Nie będę polemizował, bo za dużo powiem i dzieciulko się rozplacze...

ocenił(a) film na 8
Redox

Każdy ma swoje zdanie i ma prawo je mieć. Ale apeluje żeby oceniać filmy według ich kategorii czy też przeznaczenia. "Iron Man" to film akcji, który nie ma nieść niesamowitej głebi i przesłania. Ma to być czysta rozrywka. Więc porównywanie jak to niektórzy lubią tego typu filmów z np. Ojcem Chrzestnym jest, przyznajmniej dla mnie, bez sensu. To tak jakby porównywać samochód sportowy z limuzyną lub myśliwiec z prywatnym samolotem pasażerskim.

ocenił(a) film na 5
dawid009

Właśnie, zgadzam się z przedmówcą, tak więc na koniec przepraszam wszystkich, których mogłam urazić

Na dzień dzisiejszy gdyby miał 1000 głosów wylądowałby nawet w TOP 100, a na pewno na miejsca 150-250 (3 tygodnie temu wskoczył do Top setki Obrońca ze średnią 8,34).

ocenił(a) film na 9
Redox

Ale tego typu filmy mają mniejszą "staying power" niż w.w. "Easy Rider" czy "Ojciec chrzestny, więc prędzej czy później wszystko wraca do normy (jakbyśmy tego nie pojmowali).

(Osobiście uwazam, że Iron Man jest świetny. Tak samo jak i "Ojciec chrzestny". Tylko upełnie inaczej ^_^ I każdy, kto widział oba, wie gdzie leży róznica)

ocenił(a) film na 8
Redox

Bo zasługuje na taką średnia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones