Leslie Bibb

Leslie Louise Bibb

6,8
7 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leslie Bibb

Bo kiedy zaczynałam oglądać "Zagubionych" to na początku pomyślałam sobie: "O czy to nie ta laska z "Asów z klasy"?":)

kryptonim_zajec

Ja myslalam ze to jedna i ta sama aktorka :) Strasznie podobna......

kryptonim_zajec

ja też myślałam, że to ona gra w "Zagubionych", dopiero na tej stronce zobaczyłam, że to jednak nie ona ale bardzo podobna

kryptonim_zajec

Ja tez tak pomyslalam odrazu zajzalam tu i sie okazalo ze to sa 2 calkiem inne osoby :D

kryptonim_zajec

Zgadzam się, też od razu pomyślałam że to Maggie Grace na początku.

kryptonim_zajec

no kurde na wszystkie sposoby przejrzałam liste aktorów z zagubionych i asów z klasy i nie znalazłam zbierzności a dałabym sobie rękę uciąc, że to ta sam;p kurde biźniaczki;p

kryptonim_zajec

Oglądając Zookeper cały czas myślałem że "to ta laska z LOSTów". Normalnie bliźniaczki:)

kryptonim_zajec

Podobna do Maggie Grace oraz Piper Perabo.

kryptonim_zajec

ja tez sie ppod tym podpisuje - wydawalo mi sie ze w taken gra ta sama aktorka a to dwie rozne osoby!

kryptonim_zajec

Faktycznie ;)

kryptonim_zajec

Nie znam Maggie Grace, ale gdy zobaczyłam Lesslie Bibb w Confessions of a Shopaholic stwierdziłam, że ją znam tylko nie widziałam skąd, przejrzałam całą jej filmografię i serialografię i ...nic. Nie obejrzałam żadnego filmu z nią, a jednak mam wrażenie, ze grała w czymś znaczącym. Teraz będzie mnie to gnębić :|

kryptonim_zajec

ostry dyzur i zagubieni myslałam ze to ta sama aktorka:)

użytkownik usunięty
kryptonim_zajec

Rzeczywiście jest tak, jak piszesz, ale ja uważam, że Maggie jest nieco ładniejsza. ;-)

kryptonim_zajec

chyba od pasa w dół, nie wiem gdzie wy wszyscy widzicie podobienstwo

Reksio_gwalciciel

racja tez nie widze podobienstwa. Ale za to do katherine heigl juz troche podobna jest

kryptonim_zajec

Jest podobna do Olyphanta , jak siostra normalnie

kryptonim_zajec

Nauczcie sie raz na zawsze, że zawsze młodszy jest podobny do starszego!Leslie rocznik 1973,aMeggie 83! Więc jak juz cos toMeggie jest podobna do Leslie

kryptonim_zajec

Faktycznie.. o tym samym pomyślałam. Ale podobieństwo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones