PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871814}

Echo

5,0 4 232
oceny
5,0 10 1 4232
5,4 5
ocen krytyków
Echo
powrót do forum serialu Echo

Uwaga film ma drastyczne sceny i jest dla widzów dorosłych :-D do teraz się śmieje. W TV już predatora z 1987 puszczają od 12 lat albo egzorcystę który kiedyś dawno temu miał czerwony kwadracik ale teraz. Żenada na maxa. Deadpool z kategorią R od Disney'a to bedzie parodia tak czuje.

stanislaw_rynkowski

No marvel spie*dolony przez disneya totalnie. Wyrzygałem się na Shehulk i Msmarvel (nie obejrzałem do konca). Kazdy film przepełniony LGBT i poprawnością polityczną, feminizmem. Jak Reynolds pójdzie tą drogą to koniec. Po Thanosie Marvel się skonczył i już nie będzie tak zajebisty. Jak komercyjna wytwórnia doprowadziła do upadku kina superbohaterskiego. Myślałem, że DC nigdy ich nie dogoni, ale robią coś dla dorosłych i fajną drogę obrali, a nie eventy dla dzieci. Sorry - wychodzę z tego autobusu - jedzie w przepaść.

ocenił(a) serial na 10
Mobster

Jak nie oglądałeś do końca to nie możesz oceniać

MistrzSeller

Jak to nie mogę? Mam się wspinać na wyżyny masochizmu, poprzez zmuszanie się do rzygania i wypijania własnych wymiocin raz za razem? Jakby ktoś ci kazał oglądać starego dziada na kiblu oddającego stolca, to też byś oglądał? Czy wiesz, że widok ci się nie (s)podoba i nie zamierzasz brać w tym udziału. Oceniasz negatywnie i odchodzisz. ..

MistrzSeller

O ile Ms Marvel jeszcze przełknąłem, to She Hulk już nie. Oba obejrzane do końca. She Hulk to już padaka do końca. Główna bohaterka kompletnie nieatrakcyjna. Oczywiście to kwestia gustu, ale dla mnie aktorka jest brzydka. Sam serial równie nieciekawy.

ocenił(a) serial na 1
stanislaw_rynkowski

Dokładnie szumnie reklamowany jako pierwszy serial marvela TV-MA serial z archiwum x ma kategorie tv-14 a jest bardziej brutalny nie wspominająć już o hannibalu który też ma taką samą kategorie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones